Praca

Praca
Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: info@inrecto.com

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa pracy (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Zakres obowiązków:

  • współpraca z dostawcami usług i partnerami firmy,
  • prowadzenie negocjacji biznesowych,
  • promowanie produktów,
  • kompleksowa opieka nad stałymi oraz nowymi Klientami,
  • nawiązywanie nowych relacji biznesowych,
  • ścisła współpraca z grafikiem,
  • przygotowywanie analiz, raportów, zestawień.

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność, inicjatywa, kreatywność, komunikatywność,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zaangażowanie, entuzjazm i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązkach,
  • możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów według zasady: masz pomysł ? – rób śmiało!
  • szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • nabycie cennego doświadczenia zawodowego – chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem,
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.