Oferta

Już na samym początku działalności firmy warto zainwestować w jej wizerunek - Identyfikację wizualną. Projekt logo jest jej pierwszym i najważniejszym elementem, dlatego ważne jest aby zaprojektować je profesjonalnie. Oferujemy dopracowanie spójnego systemu identyfikacji: materiały firmowe (wizytówki, koperty, teczki), foldery, katalogi produktów oraz oznakowanie wewnętrzne jak i zewnętrzne firmy.Proces projektowy przystosowujemy do konkretnego zlecenia.  
Nie ograniczamy się jedynie do pracy przy projektach komercyjnych, pracujemy również dla instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Naszym celem jest tworzenie spójnych i skutecznych przekazów wizualnych.
Prace poligraficznie realizujemy kompleksowo, począwszy od projektu i skończywszy na gotowym produkcie. Zaprojektujemy prostą ulotkę, jak również wielostronicowy katalog. Doradzimy na każdym etapie produkcji tak, aby wydruk doskonale prezentował usługi Państwa firmy. Wszystkie projekty wykonujemy według indywidualnych potrzeb klienta do każdej formy druku reklamowego (druk cyfrowy, offsetowy, solwentowy oraz sitodruk).


Posiadamy szeroki asortyment artykułów reklamowych z możliwością personalizacji i produkcji na specjalne zamówienie. Oferty przygotowujemy w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów. Nasze gadżety cechuje najwyższa jakość. Produkty znakujemy za pomocą technik sitodruku, grawera laserowego, tłoczenia oraz tampodruku. Przed realizacją zamówienia wykonujemy symulację znakowania.

W ofercie posiadamy:

 • artykuły piśmiennicze;
 • ceramikę;
 • elektronikę;
 • galanterię skórzaną;
 • narzędzia;
 • torby, plecaki;
 • artykuły sezonowe (plażowe i zimowe);
 • i wiele innych.

Wykonujemy nadruki i hafty na odzieży reklamowej. To doskonała promocja oraz uzupełnienie identyfikacji firmowej. W ofercie posiadamy koszulki, czapki, kurtki, polary, odzież biznesową, roboczą i sportową.

 

Smycze, breloki i wstążki drukujemy techniką sublimacji. Umożliwia ona tworzenie pełnokolorowych nadruków z przejściami tonalnymi i drukiem fotografii włącznie. Jednocześnie pozwala uzyskiwać bardzo żywe, nasycone barwy i nanosić drobne elementy. Wykonujemy indywidualny projekt, a kolory dobieramy według wzornika Pantone. Posiadamy szeroki wybór końcówek i klamerek. 
Standardowo smycze produkujemy w szerokościach: 

 • 10 mm 
 • 15 mm 
 • 20 mm 
 • 25 mm

Służymy pomocą w doborze szerokości taśmy.

  

Reklama typu outdoor zapewnia szeroką dostępność i przyciąga uwagę. Może być kierowana do konkretnej grupy odbiorców, najlepiej sprawdza się w miastach. Jest naturalna, badania pokazują iż odbiorcy przychylniej reagują na kampanię outdoor niż ma to miejsce przy banerach internetowych czy reklamach telewizyjnych. To przekaz widoczny 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.
Projektujemy dla każdej formy reklamy zewnętznej.
Wykonujemy:
 • banery; 
 • szyldy;
 • tablice;
 • billboardy; 
 • flagi;
 • siatki.

Systemy ekspozycyjne i wystawiennicze to jedne z najpopularniejszych form marketingowych używanych obecnie. Ich najważniejszą zaletą jest mobilność oraz możliwość wielokrotnego wykorzystania. Jest to elegancka i praktyczna prezentacja produktu, wydarzenia lub usługi. Znakomicie sprawdzi się na targach, konferencjach prasowych, szkoleniach, czy imprezach promocyjnych.

Rollupy to wyjątkowo elegancki i nowoczesny system, który jest szybki i łatwy w montażu. Konstrukcje dają dużo możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb prezentacji. Całość składa się z aliminiowego steaża z zamocowanym wydrukiem na specjalnym materiale bannerowym. Grafika zamykana jest w kasecie, następnie pakowana do podręcznej torby. Jest lekka i prosta w obsłudze, umożliwia łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie.


Ścianki reklamowe są profesjonalnym i skutecznym narzędziem reklamowym. Ze względu na konstrukcję wyróżniamy różne rodzaje ścianek: samozatrzaskowe, panelowe, dwustronne, proste i łukowe. System można oświetlić lampkami halogenowymi. Grafika może być mocowana na rzepy, do profili aluminiowych bądź na zatrzask. Konkretny model dostosujemy indywidualnie do potrzeb naszego klienta.

 
Ekspozytory maja za zadanie efektownie i skutecznie prezentować dany produkt. W naszej ofercie znajdują się stojaki na ulotki, plakaty, standy reklamowe. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać konstrukcje indywidualne odpowiadające sprecyzowanym wymaganiom.

W naszej ofercie znajdziecie państwo profesjonalne systemy wysokiej jakości: 

 • roll up'y
 • X-bannery - pajączki
 • potykacze (aluminiowa konstrukcja, dwustronne)
 • ekspozytory na broszury i katalogi
 • ścianki reklamowe
 • stoliki i lady wystawienniczeX-banner (nazywany również „pajączkiem”) to niezwykle lekki system wystwienniczy z  konstrukcją w kształcie litery „X”. Nogi aluminiowe, natowmiast ramiona z włókna  szklanego. Wielkoformatowa grafika mocowana jest za pomocą metalowych oczek. Podobnie  jak w przypadku rollupów całość mieści się w wygodnej torbie transportowej.
Stoliki i lady wystawiennicze to lekkie, eleganckie i poręczne systemy. Zazwyczaj są wykonane z malowanych profili aluminiowych, do których zaczepiona jest grafika. Blat i półka to płyta meblowa w wybranym kolorze. Kółka pozwalają na łatwe przemieszczanie stoiska. Trybunka po złożeniu mieści się torbie transportowej. 


Potykacz to stojak reklamowy o doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Jest to produkt, który spotyka się z różnymi warunkami atmosferycznymi i musi być na nie przygotowany. W naszej ofercie posadamy różne formaty i rodzaje stojaków.

Kalendarze firmowe to jedna z najpopularniejszych form promocji. Oprócz oczywistego, praktycznego zastosowania, są wykorzystywane jako prezent dla partnera biznesowego w celu podtrzymania pozytywnych relacji. Poza tym jest to doskonała reklama dla firmy przez cały rok.

Oferujemy:

 • kalendarze z indywidualnym projektem w całości zaprojektowane pod kątem promocji konkretnej firmy (trójdzielne, plakatowe, wieloplanszowe, biurkowe, terminarze)
 • kalendarze książkowe (tłoczenie logo, projekt wklejki oraz indywidualnej tasiemki, posiadamy szeroki wybór opraw)
 • gotowe wzory kalendarzy planszowych, trójdzielnych i biurkowych z możliwością personalizacji

Kalendarze trójdzielne wykonujemy według indywidualnego projektu. W ofercie posiadmy również gotowe wzory znakowane nadrukiem firmowym. Tego typu kalendarze składają się dwóch części: główki (projekt indywidualny lub gotowy) i ścianki (na której znajduje się kalendarium, miesiąc: poprzedni, bieżący i następny). Każdy projekt, jak i wykończenie kalendarza uzależnione jest od oczekiwań naszego klienta.


Kalendarze jednodzielne projektowane i realizowane są w tej samej formie co kalendarze trójdzielne. Na ściance znajduje się jedno, duże kalendarium, a cały kalendarz jest składany w jednym miejscu.
Kalendarze biurkowe popularnie zwane domkiem. Kalendarium mocowane jest na spirali bądź klejone. Wykonujemy projekty indywidualne jak i nadruki na gotowych wzorach.

Kalendarze książkowe dostępne są w formatach A4, A5, A6, B5, B6 o rozkładzie dzinnym jak i tygodniowym. Szeroka oferta opraw zadowoli najbardziej wymagających (jednolite, przeszywane lub indywidualne). Gotowe kalendarze znakujemy tłoczeniem, możliwa jest również personalizacja laserem. Projektujemy wklejki oraz tasiemki z logo firmy.
Kalendarze plakatowe dzielą się na dwie grupy: jednoplanszowe (wykończone metalową listwą) oraz wieloplanszowe (na spirali bądź klejone). Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów, wykonujemy projekty indywidualne oraz gotowe wzory z nadrukiem firmowym.


Biuwar czyli duży notes z kalendarium to jedna z najpopularniejszych form terminarza biurkowego. Tego typu kalendarze projektujemy z myślą o konkretnej branży i późniejszym zastosowaniu. Pozwala na sprawne i przejrzyste zaplanowanie całego tygodnia pracy.